فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، مجموعه فیلم‌های جشنواره رشد آموزش و پرورش به مدت چهار روز از 5 لغایت 8 اردیبهشت ماه برای دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در سالن نمایش کانون بهاران و مجتمع سنندج به نمایش نمایش درآمد.

این گزارش می افزاید:در این برنامه که ویژه دانش‌آموزان مدارس دخترانه و پسرانه مقاطع ابتدایی و راهنمایی بود دانش‌آموزان با فعالیت‌های کانون آشنا شدند.

در ادامه گزارش آمده است،تقویت خوب دیدن و افزایش تمرکز دقت اعضاء، برانگیختن نیروی تخیل و تقویت خلاقیت کودکان و پرورش فکر و ذوق آن‌ها، ایجاد نشاط و سرگرمی توأم با لذت از تماشای فیلم و آشنایی اعضا با تکنیک و هنر از اهداف برگزاری این جشنواره بود.

این گزارش حاکی است،فیلم هایی که در چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد برای دانش‌‌آموزان اکران شد در تحقق اهداف تعلیم و تربیتی مد نظر وزارت آموزش و پرورش است و  نقش بسزایی در سیستم تربیتی و پرورشی آموزش و پرورش دارد.

منبع : بوکه بارانه |فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در کردستان اکران شد
برچسب ها : پرورش ,جشنواره ,گزارش ,کانون ,فیلم ,نمایش ,فیلم‌های جشنواره ,فکری کودکان ,نوجوانان استان ,پرورش فکری ,کانون پرورش ,فیلم‌های جشنواره بین‌المل